Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zápis do MŠ 2014

 

Základní škola a Mateřská škola Sloup v Č.

Nám. T.G.Masaryka 81, 47152 Sloup v Č.

Okres Česká Lípa

Příspěvková organizace,tel: 487753544

e-mail-skolaSloup@seznam.cz

www.skolasloup.estranky.cz

 

 

 

Z Á P I S  D O  M Š

 

Na základě dohody se zřizovatelem ZŠ a ZŠ Sloup v Č.– obcí Sloup v Čechách a v souladu s ustanovením vyhlášky 14/2005 Sb a 43/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů vyhlašuji zápis pro školní rok 2014/2015 takto:

 

Zápis proběhne dne: 14. 5. 2014 v době od 14.00 do 16.00 hodin

 

K zápisu si přineste s sebou:

  • vyplněnou žádost o přijetí dítěte do MŠ – možno stáhnout na webových stránkách školy, žádost je také možné obdržet v den zápisu na příslušné MŠ
  • občanský průkaz
  • rodný list dítěte

 

Upozornění: Přijímací řízení musí být vedeno s oběma zákonnými zástupci (dle občanského zákoníku jsou nositeli rodičovské zodpovědnosti oba rodiče). Pokud se k zápisu dostaví jen jeden ze zákonných zástupců, je potřeba předložit zmocnění druhého zákonného zástupce k jednání jménem obou a to včetně adresy pro doručování v případě rozdílných adres .

 

 

 

 

 

Ve Sloupu v Čechách 17.3.2014

 

Mgr. Michaela Suchardová

                                                                                                                              

  ředitelka školy